Kilka zdań od założycielki Centrum Nauki Omega:

„Matematyka od zawsze była dla mnie najważniejszym przedmiotem – może dlatego, że mój rodzinny dom „pachniał” matematyką. Jeśli matematyka jest właściwie prowadzona przez nauczyciela, to uczy myśleć. Myśleć analitycznie, znajdować kilka metod rozwiązań tego samego problemu, pokazuje różne perspektywy, pomaga lepiej zrozumieć inne przedmioty ścisłe jak chociażby chemię czy fizykę. Osoba, która zaczyna rozumieć matematykę, dostaje skrzydeł, staje się pewniejsza siebie, i nie dość, że przestaje się jej bać, to jeszcze zaczyna ją lubić.

Świat matematyki to świat poukładany, ale nie wolny od paradoksów, dlatego nawet artystyczne dusze i humaniści mogą odkryć w niej piękno. Matematyka to nie tylko liczby, procenty, figury – to umiejętność zastanawiania się, analizowania problemu, wybierania najlepszych rozwiązań. I właśnie dlatego uczy także życia…”

Wioletta Wojda

 

Korepetycje z matematyki przeznaczone są dla uczniów klas podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych.

Współpracujemy ze specjalistami mającymi praktykę w nauczaniu matematyki, posiadającymi doświadczenie w dostosowywaniu programu zajęć i metod nauczania do potrzeb ucznia.

Proponujemy następujące pakiety godzinowe korepetycji z matematyki:

  • 4 spotkania w miesiącu, każde po 2 godziny lekcyjne
  • 8 spotkań w miesiącu, każde po 2 godziny lekcyjne
  • 4 spotkania w miesiącu, każde po 3 godziny lekcyjne
  • NOWOŚĆ: chcesz uczyć się z kolegą/koleżanką – wybierz naukę w parach.